| 2000gabi a întrebat:

Ce sa imi cumpar. Iphone 5s sau iphone 6. Se merita iphone 6 fiind mai scump cu 1000 de lei.

Răspuns Câştigător
| Lorena01042002 a răspuns:

Eu am IPhone 5S Silver si sunt foarte mulțumită de el....se mișca foarte repede chiar si pe net, face poze frumoase....singurul avantaj pe care îl are IPhone 6 este ca e mai mare! Părerea mea este ca 1000 de lei este o diferența prea mare!
P.S.:IPhone 6 se îndoaie in buzunar

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DEPINDE de memoria internă pe care o au...

Dintre acestea, eu aş alege Apple iPhone 6 (128GB), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| RareşTPUro a răspuns:

Se merita iPhone 6 doar daca stii sa ai grija de el, daca nu stii si porti pantaloni stramti, risti sa iti indoi telefonul.

| Boaru_Alin_1990 a răspuns (pentru RareşTPUro):

Iphone 6 plus se indoaie

| RareşTPUro a răspuns (pentru Boaru_Alin_1990):

Si iPhone 6. Testat cand a venit produsul pentru testarea lui chiar in a 3-a zi dupa lansare. Mi-am luat o pereche de blugi mai stramti si m-am aplecat de sus in jos, de cateva ori si si-a schimbat forma lui cu cativa milimetrii si touchscreen-ul nu mai receptiona la fel de bine comenzilor.

| Kenya a răspuns:

Iph 6 este mai bun happy face niște poze uimitoare happy se merită happy

| Boaru_Alin_1990 a răspuns:

Pai 5s e un 5 cu suruburile bine stranse
iar 6 e bun(pentru un iphone, ca hardwarurule sun praf la toate iphonurile)dar daca ai si tu as cumpara 5s(dar iti poti lua un alt telefon cu android foarte bun la 1500-2000 de lei)

| TheFirePhantom a răspuns:

Ia-ti un Samsung note 3 iPhone nu este chiar asa bun