| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca cumperi un telefon pe abonament, si nu mai platesti facturile pe luna? Ce iti poate face companiile Orange, Telekom sau Vodafone?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Te lasa un timp apoi te contacteaza si-ti spune ca trebuie sa platesti, daca nu vei plati te vor da in judecata si vei plati de 3 sau 4 ori acel telefon! Tu o singura persoana crezi ca poti pacali o companie? Te inseli! Vei pierde mult mai mult... big grin

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu sunt prea bine informat, dar cu ceva timp în urmă ei vindeau aceste datorii unor firme de recuperări care te cam băteau la cap, dar dacă tu nu prea ai nimic pe numele tău şi nu lucrezi nu preau ce sa-ti faca

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Prin 2010 o ruda a facut asta la Orange, nu a mai platit si nu i-au facut nimic laughing