| anonim_4396 a întrebat:

Ce spuneți care smartphone e mai bun Huawei p40 lite sau Samsung a51? Dar sa excludem serviciile google lipsa la Huawei.
Merita sa dau o diferență de 150 de lei pentru un Samsung a51 eu având Huawei p40 lite?
Ma deranjează ca nu e Amoled, nu știu de ce dar parca am o fixație ca telul sa aibă Amoled, dar nu e mare diferenta și Huawei e ok.
Și la redmi note 11 as da o diferență de 200 de lei, dar eu cred ca Huawei p40 lite e mai bun decât ambele

5 răspunsuri:
| Claudiu22200 a răspuns:

Xiaomi Redmi note 10 pro le bate pe ambele e și mai bun în jocuri decât ambele.
A51 e mai bun decât p40lite

| anonim_4396 explică (pentru Claudiu22200):

La performanta nu e mai bun decât Huawei p40 lite, nici măcar A71, au un procesor inferior, sunt mai bune la camere și ca au Amoled, am avut A51 și e mai slab la performanta ca Huawei p40 lite

| Claudiu22200 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, am verificat scuza ma pentru greșeală mea.

| Claudiu22200 a răspuns (pentru anonim_4396):

P40 lite, bate și Xiaomiul dar e nașpa ca nu are googel play.
Încearcă dacă, ai un prieten care are Huawei, sa îi spui dacă merge, acea aplicatie care îți dă acces la serviciile google

| anonim_4396 explică (pentru Claudiu22200):

O am se numeste gspace happy