| alexcelfrumos14 a întrebat:

Ce telefoane Samsung recomandati? Vreau unul pe care sa mearga bine genshin impact si honkai star rail si care sa nu ma usuce la buzunare.

Răspuns Câştigător
| Celula44 a răspuns:

Adevarul este ca genshin impact este un joc foarte mare si greu de dus bine, eu am telefon cu 8gb ram si nu mi-a mai mers pe masura ce s-a tot updatat jocul. deci din moment ce telefoanele cu 8gb ram sunt mai scumpe in general, nu stiu in ce buget te incadrezi dar va fi clar in jur de 2000 de lei

| alexcelfrumos14 explică (pentru Celula44):

As zice ca bugetul e cam 2000-3000 de lei

2 răspunsuri:
| exoticbutters a răspuns:

A52, A72 cred