| Alexxutzaa a întrebat:

Ce telefon, de foarte buna calitate mi-ati recomanda? Pana in 10.000 lei. Daca puteti sa imi dati si cateva informatii generale despre el. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| greatLOL a răspuns:

Telefon de 10.000 lei thinking Cam scump happy iPhone 5 Gold Edition ( placat cu aur ) si Samsung Galaxy S4 ( tot placat cu aur ) Un telefon bun si de foarte buna calitate e Galaxy S4, dar si S3. La 10.000 lei e un pic cam tras de par pretul, e prea mare pentru un telefon. Eu zic sa alegi un S4 Mini mai ales ca esti fata si banii ramasi ii pastrezi pentru orice altceva vrei tu. Sunt telefoane foarte performante la pretul asta, mai ales ca acum e si Black Friday. Fa o vizita la Flanco sau Altex sau DOMO si alegi de acolo ce telefon iti place. Bafta, funda? big grin :*

3 răspunsuri:
| taken a răspuns:

10 mii de lei?

| Katczinsky a răspuns:

Http://www.emag.ro/......E40NKBBBM/

Ia de-aici daca ai prea multi bani. Cheers. :)