| IonutCiobanescu a întrebat:

imi puteti recomanda un BMW puternic pana in 10.000 euro? (Minim 130 cp)

4 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Un motor puternic are de la 150 cp in sus.

| Alexandru250201 a răspuns:

BMW E69, E90, E46

| TheAnonimous3037 a răspuns:

Salut,cea mai buna alegere ar fi un Seria 3(330d),231 cai, seria 3 are si caroseria mica, rupe asfaltul, mai ales daca este berlina sau coupe.In cazul in care preferi un consum mai mic recomand 2.0 170 cai.Dar daca nu vrei Diesel si vrei ceva si mai puternic decat 3.0 D, iti recomand 2.0 benzina, dar consumul o sa fie semnificativ.Toate acestea le gasesti sub 10.000.De la seria 5 urca pretul.

| mysterioR a răspuns:

Raport intretinere-pret BMW E90 320d. O alta varianta care are intretinerea mai scumpa si este o semi-limuzina ar fi BMW E60 525d, 520d, 530d.