| pauullaaa a întrebat:

Ce telefon e mai bun? Samsung galaxy chat sau BlackBerry curve?

Răspuns Câştigător
| InsertName a răspuns:

Tin minte ca se putea instala dar avea o problema cu netu.Iti trebuie abonament BB cu net.Eu una asa stiam, a trecut ceva timp de cand nu il mai am. Te sfatuiesc sa citesti pe net despre el daca ai in gand sa il cumperi, asa iti poti face o ideehappy

9 răspunsuri:
| AlexeHellsing a răspuns:

Samsung Galaxy Chat e foarte tare

| David98TM a răspuns:

Amandoua sunt bune big grin.Trebuie sa stii ce vrei sa faca telefonul si ce sa aiba.

| InsertName a răspuns:

Eu am avut BB curve si pot sa spun ca e un telefon foarte bun si isi merita banii, dar acum depinde ce ceri tu de la el.

| pauullaaa explică (pentru InsertName):

Nu vreau sa fie nu stiu cat de performant dar totusi ar fi ok daca as putea instala instagram pe unul dintre ele.

| pauullaaa explică (pentru pauullaaa):

Multumesc tuturor pentru raspunsuri, din pacate nu am atatea fundite pentru totisad

| InsertName a răspuns (pentru pauullaaa):

Tin minte ca se putea instala dar avea o problema cu netu.Iti trebuie abonament BB cu net.Eu una asa stiam, a trecut ceva timp de cand nu il mai am. Te sfatuiesc sa citesti pe net despre el daca ai in gand sa il cumperi, asa iti poti face o ideehappy

| Ancutza2000Anca a răspuns:

Mult mai bun un Galaxy...iti sugerez. Bunda?

| Deea157 a răspuns:

Samsung Galaxy

| Debbyyi a răspuns:

Depinde ce Galaxy exemplu eu am avut amandoua si ti-as recomanda Samsung Galaxy deoarece are android, dar BlackBerry nu are.

| adysor02 a răspuns:

Samsung galaxy chat