| CasaFostar a întrebat:

Ce telefon este mai bun ca calitate performanta si poze Samsung galaxy note 2, Samsung grand 2 sau HTC One M7
Dau funda!
P.S Daca ati avunt unu sau toate cele 3 telefoane mentionate mai sus as vrea sa stiu cum functioneaza

5 răspunsuri:
| seccret14 a răspuns:

Eu ti-as sugera HTC este mult mai bun deoarece are niste optiuni aparte decit celalte nova x-gin si alte jocuri merg bine păcat că nu are la fel de multa memorie dar iti sugerez sa tii ei si un card de memorie ca mai multe optiuni sa le poti aplica

| seccret14 a răspuns:

Le am avut pe toate 3 da cel mai tare mi-a placut HTC pentru grafica dimensiuni optiuni rezistenta memorie si altele

| NickPop a răspuns:

Samsung galaxy nore 2 are o camera relativ buna. Nu am avut acest telefon personal al meu dar l-am butonat mult. Sper ca te-am ajutat

| OnuOnulică a răspuns:

Samsung Galaxy Note 2 e alegerea perfectă. Are 8 MP camera, 2 GB Ram, ecran de 5.5 inch...etc.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC One ( M7 ), deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2164%2C1101z8bpl7k%2C3653

Toate cele bune.