| Jawsz a întrebat:

Ce telefon imi recomandați pana in 10 mil. dar am câteva pretenții : camera de 8 mp si 5 secundara, sa fie quad core, memoria ram 1-2 gb, memorie interna 8/16 gb si android sa faca update macar, daca are 4.1 pana la 4.3, 4.4? Am găsit câteva telefoane care imi plac. : Huawei Ascend P6, Samsung Galaxy S3. dar nu știu ce să fac.

1 răspuns:
| xBesTLifeX a răspuns:

Incearca Allview P7 Xtreme, are camera de 13Mp cu blit care se intoarce la 180 grade, practic ai camera de 13 pe fata si pe spate, procesor Octa Core de 1.7 GHz, ecran de 4.7 inch, Android 4.2.2

Aici ai si descriere: http://www.allview.ro/......descriere/