| Gumalamanaazecea a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? as vrea unul bun, cu camera de 8mp, dar sa nu fie exagerat de scump (maxim 13 milioane).

10 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Nu asculta pe nimeni ..crede-ma.
ia-ti un galaxy s2 pe alb sau pe negru.
am vazut la foarte multa lume galaxy s2.
si persoanele l-au ales pentru ca e rezistent.
in anul 2011 s2 era cel mai bun telefon.
s2 va ramane o legenda.
crede-ma alege-l din toata inima.
e foarte bun.
are 8 mp.1, 2 dual core ghz procesorul,
1 gb ram.e un telefon subtire, si design foarte frumos.
P.S am si eu galaxy s2.ieri i-am pus folie de protectie ecran de culoare mata,
arata bestial.
e comfortabil cand il ti in mana..etc.
P.S2.funda daca vrei.

| christos1234 a răspuns:

Frate ia-ti un aparat de foto ieftin de 8-12 mp dupa care iti iei un Vodafone smart 2 la 3 mil super are android e performant faci afacere si nu day bani in zadar happy

Răspuns utilizator avertizat
| MineaIonutDaniel a răspuns:

Vodavone smart 2

| JUST44FUN a răspuns:

Iati Acer s500 camere de 8mp si costa la liber, uitate pe linkul asta
http://m.youtube.com/watch?v=OPqim3Np1E8

| Adytza_9178 a răspuns:

Allview P5 quad. Cel mai bun raport calitate pret.(1099 Ron)

| GabiO a răspuns:

Eu zic sa iei S 3 mini. Am eu unul si sunt foarte multumit de el

| MrSP a răspuns:

Te-as sfatui sa-ti procuri un Iphone 4/4s. Bateria tine mai mult si nu se blocheaza, sau se restarteaza ca cele pe Android