| alexthebest1888 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre:Sony xperia acro s,Sony xperia sl,galaxy s2, Acer cloudmobile,HTC one s, HTC sansation xe....astept raspunsuri si

5 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut..Acer Cloudmobile si Sensation XE ies din prima..Cloudmobile este 200euro, are baterie proasta, pur si simplu nu se compara cu S2..si XE are baterie proasta, are doar 768MB RAM, are viteza mai mica de internet si nu are cel mai stralucit ecran.
Deci ar ramane SL, S2 si One S.
nu prea pot alege intre cele 3... Dar daca as avea de ales, probabil as alege S2...are Super AMOLED Plus, are camera secundara buna, are baterie buna si are cel mai bun GPU.
daca nu as alee S2, as alege One S. este foarte subtire, display super bun, are cel mai rapid internet si are procesorul cel mai bun dintre telefoanele de mai sus!
Sper ca te-am ajutat!

| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

HTC Sensationwinking

| TraSneL a răspuns:

HTC one s pentru ca este un telefon bun din toate punctele de vedere
Dar sa tinem cont si de galaxy s2 un telefon foarte bun
Este alegerea ta, eu acestea doua le recomand

| DaRkNeSs22 a răspuns:

Toate sunt bune dar Htc One s sau S2winking

| maryus94 a răspuns:

Eu ti-as recomanada http://www.emag.ro/......BBBM/.Este un telefon foarte bun.