| AlxGoliatH a întrebat:

Ce telefon pana in 600-650 lei touchscreen cu android imi recomandati? Eu cam 70% ma joc pe el si restul de 30 % vorbesc sau ascult muzica.Dau funda pentru cel mai bun telefonwinking.

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Samsung galaxy fit.

http://www.shopmania.ro/......0-15878711

Pentru banii astia isi face treaba cu brio

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Ti-as recomanda un telefon cu hello kity, are o colega si am vazut ca este foarte bun. depaseste putin pretul

| Bogdan4688 a răspuns:

Eu am Samsung galaxy gio si ti-l recomand.Merg 90% din jocuri pe el.

| Jake109 a răspuns:

Alcatel one touch 991. Am eu si merge fara probleme. Si costa 420 lei. Are android 4.0.3.

| gg4gg a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung Galaxy Mini 2 care costa 700 de lei, deci nu mult peste 650.