| AlxGoliatH a întrebat:

Ce smartphone cu android pana in 750-800 lei imi recomandati? In special pe telefon o sa ma joc si o sa stau pe net si putina muzica.Dau FUNDA.

7 răspunsuri:
| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

LG optimus l7

| AndreiuuMrrr a răspuns:

Samsung Galaxy Gio
HTC Desire C
Samsung Galaxy Ace
Sony Xperia Miro
Sony Xperia U
LG Optimus Hub

Fundoii? :3

| oananecula a răspuns:

Salut daca imi pui 50 lei poti sa-ti iei o tableta SAMSUNG GALAXY TAB 2 7.0, adica stiu cum e sa nu prea ai bani in families sau sa ai si sa nu vrea parintele dar daca iei ceva, ia calitate, totusi tu vrei telefonul pentru jocuri, iti garantez ca merge absolut orice joc pe ea(chiar daca are 1 GhZ mi-e imi merge impecabil) si ai mai zis penmtru muzica nu? sa stii ca asta are o alarma(ma refer la boxe) se aude in toata casa(pe bune vorbesc) si are mai multe chesti misto. si a, o recomandare, daca vrei smartphone sau tableta sa nu uiti sa iei un router de wireless 100 lei cam asa(D-Link)

Uite de unde poti lua tableta si am luat-o si eu:
http://www.mediagalaxy.ro/......e-1ghz-gri
(iau repede ca se face 950-1000 lei) :D
(tableta asta e cu mult superioara la ce tiau dat acestia si e diferenta de 100-200 lei)

CE zici? Nu gandi materialist, dar daca iei mai bine iei calitate ca asa am facut si eu ca mi-era lene sa strang 2 mil si mam ***** pe o tableta de la ALVIEW.

Si hai sa iti zic de ce conteaza brand-ul: 2 exemple
Samsung Glaxy TAB 2 7.0 vs Allview speed city (pai la ce scrie la Allview. ar trebui sa fie un parfum si e ****)

Vorbesc serios, ascultama pe mine!(Si funda)

| Delia_Mihaela_1986 a răspuns:

NU ÎȚI LUA optimus l5 am avut eu și e o panaramă! cel mai bun ar fi Allview alldro p5 miniwinking.

| IoanaDaiana05 a răspuns:

Cum am mai spus, sunt fana Samsung, asa ca iti voi recomanda Samsung! Uita-te pe www.xphones4all.com, (de aici mi-am luat si eu telefonul )sunt cele mai mici preturi iar calitatea produselor este foarte buna. Eu nu am avut pana acum nicio problema cu telefonul meu ( si sper sa nu am nici in continuare :D )

| catalin12stretcu a răspuns:

Un telefon pe care m-am jucat si mi s-a parut foarte fain a fost LG optimus l5 pe care-l poti lua de la 700 de lei, pana la 1000 de lei.
mai ieftin, dar nu mai prost (in afara de camera de doar 2mp) este Samsung galaxy chat care ela 550-600 de lei
Sony xperia u la 807 lei este chiar forte bun pentru jocuri net, dar de muzica nu stiu, stiu doar ca casti bune (un site : Gmbstore.ro)
cred ca cele mai bune, totusi ar fi Samsung galaxy ace plus sau LG optimus black

dintre toate eu as alege LG optimus black pentru ecran si procesorul grafic (gpu)
care e la 760-800lei pentru ca samsungul face probleme cand are memoria plina si nu te lasa sa stergi ceva, sa vezi foto. sau sa asculti muzica

ca sa fie mai clar asta e lista cu ce am precizat mai sus:
-LG optimus l5;
-Samsung galaxy chat;
-Sony xperia U;
-smasung galaxy ace plus;
-LG optimus black (care e model mai vechi si mai bine testat)

sper ca ti-am fost de ajutor happy