| AlxGoliatH a întrebat:

Ce telefon pana in 600-650 lei touchscreen cu android imi recomandati? Eu cam 70% ma joc pe el si restul de 30 % vorbesc sau ascult muzica.Dau funda pentru cel mai bun telefonwinking

7 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Un telefon superinteligent dar micut Samsung gt-i5500 si iti mai raman bani sa iti iei si alte chestii pentru telefon de ex husa de silicon, protectie din plastic pentru ecran, card 16 gb. sau te duci pe la Orange/Vodafone/cosmote/germanos store si vezi ce oferte mai sunt.

| Vvistula a răspuns:

Uita-te pe telefonultau.eu la Sony erricson xperia mini, LG optimus l3, lgoptimus hub, Huawei ideos x3, Samsung galaxy mini 2

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

ZTE Blade 2

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Eu iti recomand Samsung galaxy mini 2. Deoarece merge cam orice joc. Cunosc vreo 5 persoane care au si le merge Temple Run si alte jocuri cu nume mare cum ar fi Gta 3, etc.

| Light_Denys_1986 a răspuns:

Lg optimus l3, l5, Samsung galaxy mini, mini2, etc.