| laurlaur10 a întrebat:

Ce telefon sa imi cumpar?
Buget: 500 RON( cu tot cu abonament de 7 euro- de pe site-ul Vodafone vreau sfaturi)
sau si dupa alte site-uri la 800 RON fara abonament

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdiClipota a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EN88TBBBM/ specificatii: General
Smartphone:DaTouchscreen:DaTastatura QWERTY:NuTip tastatura:StandardRetea 2G:850 / 900 / 1800 / 1900Retea 3G:900 / 2100Dual Sim:DaModel Procesor:AlteleProcesor (MHz):832Sistem de operare:Android v2.3 (Gingerbread)Culoare:NegruDimensiuni (W x H x D mm):61.5 x 112.7 x 11. 5GPS:A-GPSGreutate (g):122
Memorie
Slot memorie (tip):MicroSD (pana la 32 GB)Memorie interna (MB):3 GB stocare / 512 RAM
Afisaj
Tip display:TFTEcran extern:NuRezolutie (pixeli):320 x 480Numar culori:16MDiagonala display (inch):3. 5Functii:Multi-Touch
Conectivitate
GPRS:DaTehnologie Bluetooth:V3. 0Tehnologie wireless:802.11 b/g/nNFC:NuUSB:MicroUSB v2. 0Porturi:Jack 3.5 mm
Foto video
Rezolutie senzor (Mp):5. 0Rezolutii foto:2592 х 1944Blitz integrat:NuRezolutie video:640 x 480Camera secundara:NuCaracteristici foto/video:Geotagging
Detectarea zambetului
Alimentare
Durata convorbire:2G: 16 ore 40 min
3G: 5 ore 30 minDurata in regim de asteptare:2G: 520 ore
3G: 410 ore
Comunicare
Mesagerie:SMS / MMS / IMBrowsing:DaE-mail:Da
Multimedia
FM radio:Cu RDSRedare video:MP4/H.264/H.263Redare audio:MP3/WAV/eAAC+
Altele
SAR (W/kg ) :0. 648Aplicatii:Document viewerSenzori:Accelerometru
Senzor de proximitate
Busola digitala. Sper ca te am ajutat! Funda?

| laurlaur10 explică (pentru AdiClipota):

Nu, nu m-ai ajutat, am spus ca daca voi vrea unu la 5 milioane sa aiba abonament de 7 euro...