| Daniel26 a întrebat:

Ce telefon smart recomandati pentru poze de o calitate buna, care sa aiba 8Mp (ma rezum la categoria aceasta din cauza bugetului, nu doresc sa-l iau la abonament)? multumesc.

12 răspunsuri:
| Bogdan549 a răspuns:

La Buget Redus eu ti-as recomanda un Microsoft Lumia 640 cu windows phone sau un Allview Viper S cu android (vezi ca aici gasesti 3 variante -cu 4G si 8GB si e mai scumpa -cu 16GB si 3G si ca pret ar veni fix dupa - cea cu 3G si 8GB si e cea mai ieftina varianta).

| Daniel26 explică (pentru Bogdan549):

Multumesc pentru recomandare. Notez!

| KyLerMzQ a răspuns:

Samsung Galaxy S3, LG G2 mini

| Daniel26 explică (pentru KyLerMzQ):

Multumesc pentru recomandare.
O sa tin cont!

| Drăghici_George_1996 a răspuns:

Iti recomand Microsoft lumia 640XLhttp://www.emag.ro/......DLBX4MBBM/ sau Microsoft lumia 640(asta are camera de 8 mp si un pret ceva mai mic) http://www.emag.ro/......DWLMVMBBM/

| Daniel26 explică (pentru Drăghici_George_1996):

Multumesc pentru recomandare. Nokia, ca brand, este preferatul meu. Telefoane Nokia am avut cel mai mult pana acum, nu m-au dezamagit. Singura retinere in privinta lor este ca nr. app-urilor pe Android sunt mult mai multe, de aceea tind spre un model Samsung, insa daca acestea scot poze mai bune, o sa le am in vedere pe viitor.

| ParaschivaOctavian a răspuns:

S2. Pe olx e undeva la 350 de lei. Iar nou cam 6-700.

| Daniel26 explică (pentru ParaschivaOctavian):

Multumesc pentru recomandare. O sa o am in vedere.

| TeodoraXXI a răspuns:

Samsung Galaxy S3 are camera de spate foarte buna si nu mai costa nici mult.

| Daniel26 explică (pentru TeodoraXXI):

Multumesc pentru recomandare. O sa tin cont!