| RAY a întrebat:

Cine are Samsung galaxy s7, ce parere aveti despre el? cum a fost experienta voastra cu el?

8 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Am avut... E super, nu am avut probleme, cateva ici-colo cand il actualizam dar in rest chiar nu am avut probleme, se misca bine, face poze frumoase si clare, performanta este uimitoare mai ales in jocuri si e perfect pentru aplicatiile de tip social.
Vrei sa-l iei sau ce?

| RAY explică (pentru Clorox):

Da,ca deja sunt 2 ani de cand am a5 2015 si nu imi place sa am mult timp un lucru, s8 e cam scump si nu vad mari diferente, poate ajunge la 1500 pana in ianuarie

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

In curand o sa-mi iau s8 plus, adica... Cred ca prin decembrie sau ianuarie si crede-ma, e diferenta de la cer pana la pamant.
Din multe puncte de vedere.

| RAY explică (pentru Clorox):

Ca aspect fizic?

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Nu doar asta, e vorba de software, are alt touchWiz care e destul de atragator fata de cel al lui s7, plus ca este mai fluid in animatii, camera se descurca mai bine in intuneric, baterie mai mare si multe chestii pe care le descoperi pe parcurs, nici eu nu stiu chiar asa de bine dar este un telefon super.
Tot ce-l strica pentru mine este butonul bigsby, daca am putea schimba functia butonului bigsby cu Facebook sau cu o alta aplicatie ar fi perfect.
Uita-te si tu la S7 vs S8 plus...

| RAY explică (pentru Clorox):

Dar cica s8 se zgarie usor si crapa usor

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Nu chiar, din contra, e mai rezistent decat s7, are Corning Gorilla Glass 5 iar s7 are 4!

| missfatadelatara a răspuns:

E nașpa, se inchide des, aplicațiile se blochează...
Mai bine S8, are îmbunătățiri mai bune.
Dar nu merg unele aplicații bine, deci mai bine un iPhone.