| MaryCv a întrebat:

Cine are Samsung S8? Vreau niște păreri înainte de a-l cumpăra.În special spuneti-mi cum sta cu memoria și cât de reușite ies pozele?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

La stocare stă bine. In plus suportă card mini sd.
Camera foto e printre cele bine cotate.
Eu am avut un S8 si nu am avut vreo problemă cu acest telefon. daca vrei să il cumperi, nou, iți recomand. Dacă e second hand....nu.

| Alfred0703 a răspuns:

In general telefoanele Samsung (gama Galaxy S) sunt foarte bune. Eu detin un S5 si nici acum nu am probleme cu delay-ul(il am de 4 ani). Poate putin bateria incepe sa ma lase. S8 vine dotat cu un procesor foarte bun care ii permite sa faca poze incredibile, dar totusi, pentru cele mai bune poze iti recomand un S9, deoarece are deschidere variabila. Asta inseamna ca poti face poze foarte bune si seara. Eu iti recomand sa iti cumperi variantele cu procesor Exynos, deoarece sunt putin mai bine optimizate decat variantele Snapdragon. Cat despre memorie, 4 GB de Ram(daca la asta te referi) sunt de ajuns pentru anii ce vin. Memoria de stocare o poti extinde cu usurinta cu un card de memorie(da, are slot pentru card de memorie).

| ParisHilton a răspuns:

Depinde...

| Dcineva a răspuns:

Am eu un s8+ de 6 luni si de atunci telefonul nu are nici o problema de functionare, nu a capatat lag in meniu, cat despre memorie nic nu trebuie sa iti faci probleme, eu acum am 5000 de poze care sunt foarte bune calitativ. Asa ca il poti cumpara fara probleme.