| Blubberry88 a întrebat:

:* Am nevoie de ajutorul vostru! Nu stiu ce sa aleg intre Lenovo Sisley S90 si Samsung Galaxy J5. Vreau un telefon bun, adica sa nu se strice dupa 2 luni sau ceva de genu', vreau sa ma tina cativa ani. Am nevoie de el, trebuie sa mearga rapid, sa nu se blocheze si ce ma intereseaza in special sunt camerele frontale. Ador sa fac selfie-uri, si de aceea imi trebuie o camera buna pe fata, pentru poze reusite. Stiu ca Lenovo S90 are camera frontala de 8MP, deci e logic ca ar face selfiurile perfecte. Am citit ca ambele au blitz frotal, ceea ce imi place big grin Si mai vreau sa mearga jocurile bine, fara LAG! Dar nu stiu care este mai bun, va rog ajutati-ma, vreau niste pareri. Multumesc anticipat! :* :*

1 răspuns:
| Stelian_Stefan_Nicola_1988 a răspuns:

Lenovo clar! Samsung a inceput sa faca interfata aia TouchWiz ca pe un pom de Craciun, si asta il ingreuneaza foarte mult.