| FFabi17 a întrebat:

Cine imi poate spune cum bag un numar la lista de respingere, au toate telefoanele lista de respingere sau doar unele, eu am un Nokia 2730 si poti baga un numar necunoscut la lista de respingere?

3 răspunsuri:
| PlasticMoon a răspuns:

Daca e numar necunoscut nu prea cred. Este o optiune cu Redirectionare apel la care trebuie sa introduci nr dar atata timp cat e necunoscut, nu prea ai ce face.

| FFabi17 explică (pentru PlasticMoon):

Dar daca nu este necunoscut si este un numar cum fac sa il bag in lista de respingere?

| PlasticMoon a răspuns (pentru FFabi17):

Pai depinde ce telefon ai. De obicei optiunea asta e la setari, apoi la setari apeluri, apoi dai la redirectionare apel si introduci nr.