| xXTheStigXx a întrebat:

Intrebare scurta si la obiect :

Jocurile care merg pe android si ios merg si pe windows phone 8?

Ma refer al jocuri gen subway surf 2, temple run, etc...

8 răspunsuri:
| DraCuShoara a răspuns:

Hey...Cred ca da. Temple run merge sigur pentru ca il am eu big grin laughing

| xXTheStigXx explică (pentru DraCuShoara):

Ce telefon ai? si alte jocuri iti merg? gen... nu stiu pou

| DraCuShoara a răspuns (pentru xXTheStigXx):

Nokia Lumia 620. Pou nu merge pe windows phone din cate am inteles. Eu il am pe Mou. E aproape la fel...big grin

| xXTheStigXx explică (pentru DraCuShoara):

Si ce zici isi merita bani un wp8? sau sa ma duc spre android?

| DraCuShoara a răspuns (pentru xXTheStigXx):

Sincer...eu regret ca mi-am luat wp...laughing) Te sfatuiesc sa iti iei androidwinking

| xXTheStigXx explică (pentru DraCuShoara):

In ce sens regreit?

| DraCuShoara a răspuns (pentru xXTheStigXx):

Pai in primul rand nu imi place meniul, este prea simplu. Aveam pretentii de la Nokia...Si in plus ai mult mai multe avantaje pe android, mai multe jocuri, mai multe aplicatii.De exemplu Talking Tom Cat nu merge pe wp sad. Deci te sfatuiesc sa nu faci aceeasi greseala ca mine, o sa iti para rau...

| Dianka13 a răspuns:

Da