| OLECH a întrebat:

Cu cateva zile inainte sa imi expire optiunea pe Orange, primesc mesaje de genul: optiunea se va reactiva automat la data X daca ai in cont X euro...Ce trebuie sa fac pentru a-mi activa manual optiunea atunci cand doresc, nu sa-mi fie activata automat?

6 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Mai intai va trebui sa dezactivezi optiunea; altfel ea se va reactiva la fiecare 30 de zile, daca ai credit suficient in cont.
O zi buna,
Orange Helper

| Nelutsa a răspuns:

Urmează paşii nu ştiu dacă sunt corecţi:
*100# -->Opţiuni-->Opţiunile Mele-->Aici o să dai de opţiunea ta activă-->Dai pe ea-->Dezactivare/Activare
Trebuie să ai contul încărcat ca să poţi face asta. dacă eşti in perioada de graţie nu o să meargă

| kati3mary a răspuns (pentru Nelutsa):

Ai dreptate, nu e corect: *100#-->contul meu---> optiuni active. :*

| Nelutsa a răspuns (pentru kati3mary):

Da ştiu =]] Sorry de greşeală.

| kati3mary a răspuns (pentru Nelutsa):

Nu-i nimic big grin

| Corut123 a răspuns:

Trebuie mai intai sa intri sa o dezactivezi pe cea activata. Dupa care iti poti alege orice alta optiune. Pentru asta suni la *100#.