| anamaria82726 a întrebat:

Cum activez datele mobile? Eu daca dezactivez wifi ul si activez datele, n-am net. Am auzit ca e ceva din setari. Imi puteti explica pas cu pas?

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Fiind atatea mii de modele de telefoane pe piata, iti dai seama ca nu avem de unde sa stim...

| anamaria82726 explică (pentru Bondarel99):

Mda intrebam o persoana care stie

| Bondarel99 a răspuns (pentru anamaria82726):

Reformulez: nu avem de unde sa știm ce setari trebuie sa faci tu dacă nu știm ce telefon ai. Fiecare telefon e diferit.

| anamaria82726 explică (pentru Bondarel99):

Si daca iti zic ca am Samsung a3 te ajut?

| Bondarel99 a răspuns (pentru anamaria82726):

Normal. Dar dupa ce ca nu pui intrebarea ca lumea ma mai iei si la misto. Rezolva-ti singur problemele. Vad ca nici google nu stii sa folosesti!

| anamaria82726 explică (pentru Bondarel99):

Ba stiu si am gasit chestii inutile. Tu oricum nu stii sa raspunzi marsss

| Bondarel99 a răspuns (pentru anamaria82726):

De asta nu îți Răspunde nimeni la întrebări și nici nu o sa o facă laughing