| AndreutsaaaXD a întrebat:

Cum blochezi un numar de telefon de pe un Vodafone Smart mini?

5 răspunsuri:
| torsi a răspuns:

Vrei sa blochezi un numar ca sa nu te mai poata suna?

| AndreutsaaaXD explică (pentru torsi):

Da si ca sa nu imi mai trimita mesaje

| torsi a răspuns (pentru AndreutsaaaXD):

Din pacate nu se poate. Incearca sa suni la Vodafone, Orange ( sau in ce retea esti ), poate stiu ei ce ai putea face.
dar tu, din telefonul tau, nu poti bloca nimic.
Doar sa pui pe cineva sa o bata pe acea persoana care te deranjeaza big grin

| PuFiLiCi98 a răspuns:

Cauta pe Google Play, BlackList, de acolo te descurci. Este in romana si foarte usor de folosit. Deasemenea poti bloca orice numar (inclusiv necunoscutii) + sms, ai multe functii.

| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Se poate, folosind diferite aplicatii.
Call Blocker este cel mai popular.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netqin.mm
Pentru alte nelamuriri si probleme, ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.Decodari de retea orice model la cele mai mici preturi de pe internet.
O zi buna!