| 0722524496 a întrebat:

Cum citesc un mms pe un Huawei p8 lite? Si unde este clipboard-ul? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Puckey a răspuns:

Daca ai mms trebuie sa ai Spargic900 si pe el intri si vine ICloud pe versiunea 1.06 dar nu ai treaba cu el asa ca il inchizi si pornesti Hwaiyell pe mms2QR.
Sper ca ai inteles ceva si sper ca te-am ajutat!happy

| Puckey a răspuns:

Daca ai mms trebuie sa ai Spargic900 si pe el intri si vine ICloud pe versiunea 1.06 dar nu ai treaba cu el asa ca il inchizi si pornesti Hwaiyell pe mms2QR.
Sper ca ai inteles ceva si sper ca te-am ajutat!happyVezi ca Dikcursion2334 e pe Simplecare's!