| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac sa ascult ce vorbeste cel ce ma pun pe asteptare.De exemplu cand vorbesc cu cineva si in acel moment il suna altcineva si pe mine ma pune la asteptare, as putea sa fac ceva sa aud si eu ce vorbesc cei doi?

3 răspunsuri:
| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Dar de ce ai vrea tu asta, de intimitate nu ai auzit, si pe deasupra stii ca este ILEGAL acest lucru?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se poate.

| BlackDarkAngel a răspuns:

Buna!
Nu se poate. Acest lucru este ilegal... gandeste-te ca daca ai fi putut sa asculti ce vorbeste cu cealalta persoana, nu s-ar mai fi inventat linia de asteptare.
Pa!