| VladGangstaBoy a întrebat:

Cum fac sa mut o aplicatie din memoria interna pe cardul sd pe android 4.2 jellybeam? Ofer FUNDA celui care ma poate ajuta big grin

2 răspunsuri:
| XperiaSP a răspuns:

Salut. Poti downloada clean master de pe google play, este un program excelent cu care poti face curat in el, iti poti elibera din memoria ram + ca este simplu de folosit. Bafta!

| XperiaSP a răspuns:

Mai poti intra la setari->Aplicatii->dai pe aplicatia pe care vrei sa o muti->mutare pe cartela sd.