| FaraSareDoi a întrebat:

Cum fac sa sterg un album cu poze "backup" din telefon? S-au salvat automat si nu le mai pot sterge.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat sa bagi te; efonul la un calculator(laptop)? Dupa ce ai bagat telefonul mergi normal cu mousul acolo unde vrei tu si sterge ce vrei.

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns:

Resetezi telefonul si si-se sterge tot ceai pe el in afara de aplicatile din el

| FaraSareDoi explică (pentru Andrei_Kovacs_1993):

Cum anume fac resetarea fără să şterg aplicațiile? Nu vreau să rămân fără ele...

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns (pentru FaraSareDoi):

Aplicatile nu sesterg petru ca sunt a telefonului.si restarea se faci din setri

| FaraSareDoi explică (pentru Andrei_Kovacs_1993):

Păi cele instalate de mine se şterg... (Cred.) În fine. O las ca tine.
Tocmai ce am făcut o resetare şi (lăsând de o parte că am pierdut toate jocurile) m-am trezit cu albumul ăsta "backup automat", care nu se şterge. Nu aş vrea să o iau de la capăt. Uf. sad

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns (pentru FaraSareDoi):

Daca restezi telul backup ramne gol si da se sterg cel instalate de tine.si cand faci restare sa fi atenta ca iti apare daca ai ceva sau nu steregi.

| Hosu_Liviu_1995 a răspuns:

Il conectezi la un PC

| FaraSareDoi explică (pentru Hosu_Liviu_1995):

Şi transfer albumul pe calculator or what?