| User257 a întrebat:

Cum îmi dau seama ce capacitate mai are bateria la telefon la cat la % trebuie sa schimb, am un Huawei P40 lite și am verificat în aplicația MyHuawei că trebuie schimbată daca n-o schimb cum îmi dau seama când se va defecta că nu vreau să mai bag încărcător in priză ce se întâmplă dacă bag încărcătorul in priză și bateria este defectă

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

~ce se întâmplă dacă bag încărcătorul in priză și bateria este defectă~

nimic/nada/niente - doar că nu se incarcă