| Bărbatul007 a întrebat:

Cum îmi fac telefonul să se aprindă? El sa închis și a mers să-l deschid adică să-mi arate modalitățile de reset doar prin metoda reset apăsând simultan butonul volum jos și power, am făcut o comanda greșită si nu sa mai deschis iar a doua oară când am am făcut bine restul a zis că eroare nu se poate reseta/deschide. Iar acum când mai încerc să apăs reset butoane nu merge, ce mi-ați sugera să fac? Telefonul se numește utok D40 xs

4 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Service: https://www.utok.com/service

| FlorinAjutorulThau a răspuns:

Scoate-i bateria, si bag-o iar. Poate asa merge. Si incearca sa-l pornesti natural, apasand pe butonul de Power. Sau incearca sa-l bagi la incarcat, si vezi daca se mai aprinde.

| GabrielApetrei2001 a răspuns:

Am pățit si eu la fel
Dupa ce intri in modalitățile de reset.da-i RESTART.
Dupa ce se deschide dă-i resetare din fabrica de la setări.
Succes

| Bărbatul007 explică (pentru GabrielApetrei2001):

Ms, dar nu mai merge sa ii dau reset, restart, apas pe butoane dar degeaba.