| Raduuu95 a întrebat:

Cum inchid aplicatiile pe windows phone? Observ ca bateria se duce foarte repede in timpul noptii. Seara cand ma culc 70% dimineata ma trezesc cu el 30-40%. Ma gandesc ca este din cauza aplicatiilor care raman inchise.

Răspuns Câştigător
| manablitz a răspuns:

Este posibil sa iti ruleze aplicatiile in background. Untra un setari->dai spre deapta-> aplicatii de fundal. Unele chiar mănâncă din baterie rău de tot

3 răspunsuri:
| Christian826 a răspuns:

Mergi in setari aplicatii si opreste din ele sau decarcati economizator baterie
daca sa nu mere atunci are ceva bateria insa si un ram cleaner poate sa te ajute

| Necunoscut123456789 a răspuns:

Mergi in setari aplicatii si opreste din ele sau decarcati economizator baterie..si poti sa mai reduci si luminozitatea..bafta..sau poate are ceva bateria

| Raduuu95 explică (pentru Necunoscut123456789):

Luminozitatea o tin pe automat. nu cred ca asta este o problema