| VioVuVu a întrebat:

Cum iti dai seama sa vezi diferentele dintre un iPhone si o imitatie de iPhone?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Replicile nu au ios

| DenisIonut01 a răspuns:

Calitatea este scazuta, la mufa de incarcare te uiti sa fie ca la iphone, in general imitatiile au micro usb ca la android.

| BenWilde a răspuns:

De obicei la imitatii, suruburile de la fundul iPhone-ului sunt din plastic (uneori si butoanele de volum sunt tot din plastic, pe cand la original sunt din metal). Si cand il deschizi, daca se misca greoi, si arata ciudat, inseamna ca e imitatie. Succes.

| agentmarius007 a răspuns:

In interior imitatia e prinsa in suruburi