| RobertAlexandru65 a întrebat:

Cum pot dezactiva optiunea my way de pe telefon? Mi s-au retras automat 2 euro cand nu aveam credit, nu am consumat nimic. Cum o pot dezactiva si activa alta?

3 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Suna la numarul de suport al clientilor pentru reteaua ta, e gratuit sau mergi la o reprezentanta al aceluiasi operator.

| iuddavali a răspuns:

Aveti al dispozitie doua variante

MyAccount, secţiunea "Extraopţiuni"

Apel gratuit la 1234 - Serviciul Vânzări şi Relaţii cu Clienţii

Totusi, aceasta http://detoate.ga/uncategorized/extraoptiunea-my-way-de-la-telekom-cosmote/ este poate cea mai buna si ieftina optiune de la Cosmote / Telekom

| Cm_Nikitto_1997 a răspuns:

Si eu am patit la fel azinoapte si sa ma ajutati si pe mine sa o dezactivez ca e foarte nasoala extraoptiunea asta. daca ai sunat la cosmote sa imi spui daca ti-a dezactivato te rog