| AlexAndrei96 a întrebat:

Cum pot rula doua aplicatii in acelasi timp pe acelasi ecran pe Samsung Galaxy S5? Cum pot ocntrola cu privirea sau ceva de genu? Imi puteti spune toate caracteristicile importante? Am inteles ca pot comporta cu mana in aer, si am si facut asta cu o aplicatie. Imi puteti spune cam tot ce pot face mai deosebit pe el in afara sa ma joc, stau pe fb, fac poze si ascult muzica? Dau funda pentru cel mai complex raspuns.

Răspuns Câştigător
| AlexAndrei96 explică (pentru AdrenalinTm):

Da, dar am inteles ca pot controla cu privirea sau cu mainile in aer. Cum fac asta? Si poti sa-mi dai 10 jocuri de top gratuite?

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Cred ca te referi la vizionarea unui videoclip daca intorci capul se pune videoul pe pauza dupa accea cand te intorci porneste iar din ce filme ai auzt cal controlezi cu privirea?laughing
si asta cu mainil in aer is doar povesti

| AlexAndrei96 explică (pentru AdrenalinTm):

Mda..se vede ca nu ai un S5...pot scorla paginile cu mana si muta aplicatiile, + ca pot raspunde la apeluri prin Air Gestures.

| AlexAndrei96 explică (pentru AdrenalinTm):

Despre comenzi vocale nu mai spun, si pot muta textele cu privirea daca ma concentrez si imi capteaza privirea.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AlexAndrei96):

laughing) iti place tie sa crezi ca ai o privire asa patrunzatoare?laughing
Air Gestures nu numai s5 are
ai si o tableta Flagship camera shootout 2014HTC One (E8) review
Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE care e cam acelasi lucru cu un s5 dar nu e o asa mare pasiunelaughing am castigato la un concurs

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AdrenalinTm):

Fara partea cu Flagship camera shootout 2014HTC One (E8)
cred ca am dat past cu privirealaughing m-am uitat patrunzator la raspunsul taulaughing

| AlexAndrei96 explică (pentru AdrenalinTm):

Frate, daca ai zis atunci ca doar in filme gasesti sau ceva de genu' e clar ca nu ai folosit Viz.prin gesturi, Air Gestures, Repaus Inteligent sau Derulare Inteligenta. Nu-mi pasa ce au celelalte, eu vorbeam strict despre S5.

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Stai cuminte is la stadiu de experiment asa ceva S5 e un adevarat margeting obosit adica povesti

| AlexAndrei96 explică (pentru AdrenalinTm):

Ia-ti ma funda si taci laughing HUOOOOOOOO, jignesti telefoane. Du-te ba... Appleistule laughing

| AdrenalinTm a răspuns (pentru AlexAndrei96):

laughing)Apple?laughing)) aia au o si mai mare vrajeala nici nu vreau sa aud
in afara de faza cu imei blocat pe cloud in caz ca il fura si dupa telefonul ramane doar pentru piese de schimb nu apreciez nimic