| irinuk28 a întrebat:

Urgent, vreau să îmi răspundeți urgent dacă știți.
Dacă vreau să aflu un număr de telefon (care nu e număr privat, necunoscut etc) și caut pe acest site, sunt șanse să afle cumva printr-un mesaj, persoana care deține acest număr, că încerc să aflu date despre numărul său? Întreb, deoarece se poate întâmpla, nu se știe;)).
Vreau să mă asigur!
http ://www.infotel.6f.ro/
Vă rog, dacă nu merge link-ul și vreți să-l accesați, dați copy and paste!
Cum mai pot afla numere de telefon, prin ce modalități?
FUNDĂ!

3 răspunsuri:
| Valer_Unu_1994 a răspuns:

Mm incercat si eu pe siteul ala..nui bun de nimic, doar te pune sa treci nr care te deranjeaza ca sa vada si altii, revenind la intrebarea ta, nu o sa primeasca nici un mesaj acel nr.Nimeni nu o sa-ti dea informatii despre posesorul unui nr, singura modalitate este sa dai telefonul la politie si ei o sa urmareasca numarul care te suna(si nr ascuns) sper ca team lamurit

| irinuk28 explică (pentru Valer_Unu_1994):

Păi vreau să aflu un număr de telefon fix. Poate așa merge thinking
Hm?

| Valer_Unu_1994 a răspuns:

Nai nici o seansa..asteas legile la noi!