| NicVal74 a întrebat:

Cum pot sa ma conectez la calculator cu telefonul asta Samsung Galaxy Young 2 G130.va multumesc specific ca atunci cand il bag la calculator imi apare scaners and cameras si mi se deschide doar ce este in tlon nu si de pe cartela va multumesc pentru ajutor!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie un soft. Incearca cu Kies sau Samsung PC Studio.

| mihai69 a răspuns:

Fie prin utilitarul propriu al Samsung (Kies, www.samsung.com/ro/support/usefulsoftware/KIES/ ), fie cu un alt program „third party". De pildă, eu folosesc SnapPea și-s foarte mulțumit. Mai ales că merge cu multe alte dispozitive Android, nu numai cu Samsung.