| Anonim6282 a întrebat:

Cum pot sa scot praful din telefon fara sa îl desfac și fără să folosesc aspiratorul? Am auzit că merge și cu uscătorul de par... Este buna ideea?

Răspuns Câştigător
| ziftode a răspuns:

Https://www.emag.ro/......omprimat/c

sper sincer sa nu aiba ceva care nu e foarte bine prins, sau sa dai prea tare in chestii care se poata strica (cum ar fi difuzoare, microfoane, care au membrana, etc.)
in plus IN TELEFON foarte putin praf poate sa ajunga, asta nu e calculator unde ai ventilatoare care TREBUIE sa faca schimb de aer cu exteriorul pentru racire

NU AM AUZIT NICIODATA DE UN TELEFON CARE TREBUIE CURATAT DE PRAF INAUNTRU

curatat de apa (a fost udat, da), dar de praf, NU!

| Anonim6282 explică (pentru ziftode):

Ok mersi mult de sfat

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

E buna ideea!
succes!

| AlexSalling a răspuns:

Du-l la un service. Sa nu-l strici.

| Nimic0 a răspuns:

Eu zic sa nu dai cu uscatorul.
Deoarece nu cred ca ai vrea sa ti se strice.