| DeathLord93 a întrebat:

Cum pot scoate cardul de memorie din Nokia C3? are un locas foarte ingust si imi e teama sa nu stric telefonul

4 răspunsuri:
| Dragooos a răspuns:

Apasa pe card si va iesiwinking

| DJMryo a răspuns:

Incearca cu o scobitoare sau un ac daca trebuie apasat daca nu lucreaza cu atentie si o sal scoti. cum l-ai pus tot asa poti sa sil scoti.

| Atat98 a răspuns:

Nu se va strica nimic iti garantez eu C3 este foarte rezistent laughing
P.S : Ar trebui inregistrat ca arma alba fiindca poti sparge capul oamenilor cu el laughing))

| DeathLord93 explică (pentru Atat98):

laughing)) sa stii ca il am de aproape 3 ani si n-am avut probleme cu el cat despre chestia cu arma alba o sa ma gandesc serios in al lansa asupra unui obiect cat de curand pentru ca o sa l schimb tongue