| alexsaxx2323 a întrebat:

Cum pot transfera fisiere de pe un Ios pe un Android?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Variante:
- Le trimiti atasate prin e-mail sau big mail.
- faci un cont de cloud (poti folosi chiar si iCloud, transferi acolo fisierele, dupa care le descarci pe un calculator si transferi pe Android cu cablu.

| Crackman a răspuns:

Este o aplicatie smartswitch ce iti transfera de pe telefonul vechi pe cel nou.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un dongle, mie mi l-a dat la un s8.
Am intrat in meniu la Samsung, la back-up, am conectat telefoanele intre ele cu cablu, si mi-a copiat tot, numere, poze, tot.
Poti sa mai folosesti si EaseUS MobiMover
sau syncios. faci back-up la iphone cu unul dintre astea doua, apoi conectezi Android-u si done.