| anonim_4396 a întrebat:

Cum root-ez smartphone-ul?

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

Deci daca nu te pricepi, mai bine taci dracu din gura.KingRoot este malware, daca pe tine nu te-a dus capul sa faci root ca la carte cu Magisk sau SuperSu macar nu mai face si alte persoane sa-si viruseze telefonul ca tine

11 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă stii o leacă de engleză, vezi aici cum se face:
https://www.youtube.com/watch?v=nOGpFJnLP3A

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru sierra1):

O leaca? happy Daca ai fi zis "O Țâră" as fi inteles mai bine. Daca tie ti se pare asta engleza, pocita de un indian inseamna ca eu sunt mayash din Somalia. Iar clipul este referitor numai la brand-ul Samsung. Eu nu detin asa ceva. Am one plus a 5000 oxygen Android 7.1.1. octa core, 8 gb ram, 128 gb stocare interna fara card. 16 megapixeli front, 20 megapixeli back, gps offline cu 4 sateliti, 83h, long life battery, pacat ca nu face si clatite. happy asta face cat 10 Samsung-uri. Pricepusi, ca iti rup "deștele" happy

| sierra1 a răspuns (pentru BBJHHRUGs):

"Pricepusi, ca iti rup "deștele""
- ce tare ești măria ta (fizic vorbind)!
- Ce telefon tare ai (tehnic vorbind)!
- Probabil acum scrii stând in portbagajul Ferrari-ului tău, nu?
Era mai simplu să zici "merci pentru deranj". Hait?

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru sierra1):

Acum sa nu te superi pe mine cand am zis ca iti rup degetele, am spus-o asa intr-un mod funny la figurat ca sa folosesc vechiul cuvant folosit in mediul rural: deste in loc de degete, pentru ca tu ai zis o leaca in loc de putin, am zis sa asociez si sa ma adaptez limbajului tau folosit de cetatenii de la tara. maria mea nu este tare (ai intrebat daca stiu engleza cand eu acum sunt de 3 ani in uk dar inca mai utilizez TPU. am reusit sa depistez accentele dupa auz inclusiv dialectele locale insa daca ai fii aici si ai auzi cum vorbesc orientalii engleza (indieni, pakistanezi, etc) te apuca rasul si o iei la goana. ala din clipul video probabil era un indian stabilit in usa.
telefonul meu nu e taree, este o chinezarie de 300 de lire sterline.
l-am ales pentru memoriile sale pentru ca Samsung s8+ are toti cocalarii si eu am vrut sa fiu un pic mai unic si diferit doar insa el este dotat doar cu 4 gb/ram happy rusinica. Mi-as dori eu un Ferrari desi numele meu este "Fieraru" insa ca automobil m-am alesc cu o bicicleta irlandeza din 2012 Subway Carrera 2. Acum o sa iti zic cum te astepti tu "merci pentru deranj" Happy! Ce inseamna "Hait"?

| sierra1 a răspuns (pentru BBJHHRUGs):

Să fii iubit!

vezi aici:
https://dexonline.ro/definitie/hait

| Edy132006 a răspuns:

SuperSu,cea mai de calitate aplicatie.Iti urez bafta! Apropo o poti instala foarte usor d pe MAgazin play si este ceva cu albastru si un S mare din cate stiu ca la semnul lui SUPERMAN! Nu fac misto!

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Edy132006):

Amice traiesti in 2018 nu se mai foloseste SeuperSu de mult.Decat sa stai sa cauti un zip cu SuperSu pentru telefonul tau mai bine folosesti Magisk.A si SuperSU nu se mai gaseste Play Store laughing)

| Adrian_Caltun_1975 a răspuns:

King Root, merge!

| BBJHHRUGs a răspuns (pentru Bogdan70001):

Asta da, atitudine! Bravo! happy Useri ca tine sa tot fie!

| Adrian_Caltun_1975 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Taci in m****i m*-*ii! Ai si tu un S4 si faci harfe

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Adrian_Caltun_1975):

XDDDD Bai cat de toxic esti.Nu m-a mai amuzat un raspuns de pe TPU atat de rau de ceva timp big grin. Se vede ca esti o puta de 5 ani din poza, deci eu zic ca inainte sa injuri pe cineva de morti sa te gandesti de 2 ori ca daca te-as prinde pe strada, ai fugii ca un sobolan printre blocuri sa nu te prind. big grinDD Apropo eu zic ca in loc sa te iei de altii mai mari ca tine pe TPU mai bine pui mana pe o carte, poate inveti si sa se scrie "arfe" nu "harfe"

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Adrian_Caltun_1975):

Deci daca nu te pricepi, mai bine taci dracu din gura.KingRoot este malware, daca pe tine nu te-a dus capul sa faci root ca la carte cu Magisk sau SuperSu macar nu mai face si alte persoane sa-si viruseze telefonul ca tine