| AlexMaftei2001 a întrebat:

Cum se activează roaming-ul pe Telekom? Vreau sa plec pe TIR în Germania.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la o caserie Telekom, ei iti vor actia roaming-ul

| gabicoo a răspuns:

Pe TIR te va trage curentul, plus că riști să cazi pe șosea! Mai bine mergi în container (așa cum merg afganii), iar dacă nu te lasă șoferul poți sta între cabină și container!

| AlexMaftei2001 explică (pentru gabicoo):

Nu mai răspunde în scârbă.

| Jakye a răspuns (pentru AlexMaftei2001):

Nu ai ce sa le faci. N-au ceva mai bun de facut.

Revenind la intrebarea ta, poti din aplicatie daca o ai, sa suni la ei, sau sa te duci fizic intr-un magazin Telekom.

| AlexMaftei2001 explică (pentru Jakye):

Am înțeles, mulțumesc pentru răspuns!

| Dandiiiiiiii a răspuns:

Doar la abonament. Se activeaza la cerere din magazinul Telekom.