| Happy33 a întrebat:

Cum se pot salva datele (notite, calendar, poze) din memoria interna a unui telefon, daca telefonul nu se mai deschide?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai pe telefon un cont de Google si Gmail gasesti pozele pe net. Intri pe PC (laptop, tableta) si pe browser, in dreapta sus, noua puncte: https://hotupload.eu/acl Vezi unde-i mouse-ul! Intri acolo si apesi pe Drive. Acolo gasesti Google foto si vei gasi pozele tale. Contactele le gasesti in Gmail. Intri pe contul tau si sus in stanga (ti-am indicat cu pointerul de la mouse) si ai Agenda: https://hotupload.eu/acm
Din pacate, muzica si e-mail-urile nu le vei mai gasi decat daca printr-o minune se cupleaza telefonul al una din sculele enumerate mai sus.

| ziftode a răspuns:

Incearca sa ii pui un cablu usb si sa il pornesti conectat la PC, poate ai noroc, altfel, daca nu ai setat backup SI SYNC pe cloud si nici nu ai SDCard pus default ca salvare, atunci poti sa faci un singur lucru: dupa ce termini de plans dupa ele, data viitoare sa faci backup tongue

| Mihai_Andrei_1996_pWP9 a răspuns:

Depinde ce telefon ai. unele telefoane se pot conecta la Pc fiind inchise apoi poti salva linistit poze, muzica etc happy. Incearca asta.(Parerea mea)