| donarcostica a întrebat:

Cum tine bateria la s7 edge? Merita sa il cumpar sigilat de pe olx? E mai bun un iphone 6s? Astept raspunsuri. Stima!

5 răspunsuri:
| SynapseNinja a răspuns:

Sincer, ți-aș recomanda S7 Edge. Personal, mie îmi place fiindcă: 1. are acel ecran curbat 2. memoria e mai multă 3. camera video are mai multi MP și e puțin mai de calitate (și asta se vede la întuneric), însă un singur dezavantaj: din ce am înțeles bateria este "cusuta" de telefon și trebuie să o duci undeva la un service să ți-o schimbe (asta în cazul în care nu știi sau nu ai ustensile potrivite)

| donarcostica explică (pentru SynapseNinja):

Stiu asta. happy Dar ma intereseaza sa stiu daca tine. happy Chiar daca il iau la mana a 2-a dupa 1 an de folosire. multumesc de raspuns. Stima.

| cicanu a răspuns:

Bateria tine destul de mult, depinde de cum o folosesti.(7 edge) Merita sa il cumperi. Nu recomand iphone, pentru ca bateria nu tine deloc mult, are prea multe aplicatii si se descarca extrem de repede daca nu stai pe el. Atat am vrut sa iti spun! happy

| Ex_Al_1996_VhLI a răspuns:

Din punct de vedere al bateriei, atat s7 edge cat si iphone 7 sunt superbe... le am pe ambele

| donarcostica explică (pentru Ex_Al_1996_VhLI):

Salut! multumesc de raspuns. Crezi ca iPhone 7 ( 4, 7 inch ) e de ajung in mana? Sa-mi iau iph 6s de 128 gb?