| lovemyname a întrebat:

Este bun telefonul IPhone 3Gs? Se merita sa il cumpar?
Sau IPhone 3G?
Care sa il cumpar?
Astept Raspunsuri Multe!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Daca il folosesti la multimedia si la aplicatii il recomand cu caldurahappy am avut si eu 3G.

2 răspunsuri:
| cristians a răspuns:

Yes... e super bun, desigur nu mai bun decat IPhone 4 iti zic eu am IPhone 3gs, am avut si 3g e cam la fel dar numai ca 3gs are mai multe aplicatii si viteza mai mare la net, in rest nu difera iti zic eu ca e bun acum am IPhone 4 si e mega tarebig grin

| Vilcan a răspuns (pentru cristians):

Eu cred ca tu nu ai avut nici macar 2g. Diferenta dintre 3gs si 3g nu este doar la aplicatii. Procesorul este mai rapid, are camera video incorporata, camera de 3.2 nu 2 ca la 3g, intr-adevar merg mai multe aplicatii si este mai rapid pe net si suporta ultimul soft. @ cristians nu mai vorbi sa nu adormi ca nu stii cu ce se mananca Iphone-ul.
Iphone 3g nu mai gasesti in magazin doar la mana a 2a cel mai bine pe okazii, iar 3gs gasesti doar pe telefonultau.eu la 1500 Ron dar mai bine il iei sh dupa okazii.
Ai grija ce update-uri faci ca s-ar putea sa ramai cu el pe post de paleta de ping-pong. Iphone-ul nu este pentru toata lumea.Softul este limitat si nu poti face multe, nu poti baga jocuri decat cu banii decat daca stii sa faci jailbreak(adica sa hack-uiesti iphone-ul) ca sa mearga orice program.
Documenteaza-te inainte sa-ti cumperi. Daca vrei sa nu ai probleme i-ati Iphone 3g sau 3gs Neverlocked. Bafta!