| Daniel454 a întrebat:

Cum transfer videoclipuri depe telefon pe PS4?

Răspuns Câştigător
| killer3023 a răspuns:

Nu știu cum e la ps4 dar la PS 3 am reușit asa, de fapt sunt 2 pași simpli.
1. Conectezi telefonul direct la PS 4 și în telefon dai drop down la bara de sus (bara de notificări) și dai la opțiuni de conectare și dai stocare în masă în română asa e.
2. Dacă ai un cablu otg, conectezi telefonul la pc /laptop și îl copiezi în pc după pe un stick USB, după care îl introduci în portul USB al ps4.
3. Întră pe mediafire îți faci cont free. Și conectezi telefonul la pc sau direct de pe telefon dai upload la video. Și cu ps4 intri în browser și scrii mediafire, îți tastezi contul și dai download la fișierul urcat. E un site de storage cloud. Ai vreo 14 gb sa urci.

| Daniel454 explică (pentru killer3023):

Mulțumesc mult de ajutor

| killer3023 a răspuns (pentru killer3023):

Te-a ajutat? Dacă da care punct? Când mai dați fundă dați și feed-back sa știm și noi și ei de ce, și care punct te-a ajutat.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti, nu are rost le treci pe calculator sau direct in Youtube le urci