| AMDRACI a întrebat:

Cum updatez un galaxy mini 2 la android 4.1? Dau funda daca merge!

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Nu prea cred că merge un astfel de update la cerinţele mini-ului.

| AMDRACI explică (pentru Brâncuşi):

Merge ca a anuntat Samsung in lista aia ca e si mini 2

| Brâncuşi a răspuns (pentru AMDRACI):

Dacă merge descurcăte...
Mă anunţi dacă reuşeşti.

| CosminC86 a răspuns (pentru AMDRACI):

Salut! Oficial, daca vrei android 4.1 trebuie sa astepti pana baga trolii aia update oficial. Daca nu... il poti baga manual cu ajutorul unor programe gen, OviSuite, SamsungKies, Odin etc... dar iti recomand extrem de puternic sa astepti update oficial, ca sa nu apara probleme.