| sebiseb a întrebat:

Daca am comandat ceva de la Orange pot sa primesc pachetul si sambata?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Care sambata? Azi?

| sebiseb explică (pentru darrio2007):

Da

| darrio2007 a răspuns (pentru sebiseb):

Depinde cand ai comandat.Cred ca ti s-a spus ca vei primi comanda in termen de... zile.

| LTAA a răspuns:

Suni si afli, n-am cum sa ghicesc.

| sebiseb explică (pentru LTAA):

Nu iti cer sa ghicesti in bobi.Intreb doar daca stie cineva daca firma pe care o foloseste Orange pentru livrari lucreaza si sambata

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
programul de livrari al firmei de curierat este de luni pana vineri, intre orele 10:00 - 18:00. Din cate stim noi, livrarea in zilele de sambata este disponibila doar pe anumite destinatii.
O zi buna,
Orange Helper

| d33a15 a răspuns:

Da, in afara de duminica.