| AureliusTPU a întrebat:

Daca cumpar piese pentru telefon si il dau la service sa le puna il accepta sau trebuie sa puna piesele lor?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Unii vor accepta altii nu, depinde e ca si la serviceurile auto.
Daca un client vine la tine cu piesele sale care nu-s originale si poate sunt si contrafacute tu ai lucra cu piesele lui, tinand cont ca daca i se strica obiectul pe tine te face clientul raspunzator?

| JicaContra a răspuns:

Depinde, de service, insa in general nu cred ca se dau inapoi

| AureliusTPU explică (pentru JicaContra):

Cum adica?

| JicaContra a răspuns (pentru AureliusTPU):

Scuze, am scris incomplet, chiar acum cand am recitit mi-a luat ceva sa imi dau seama
complet e:
nu cred ca se dau inapoi din a castiga un ban si sa iti rezolve problema

| AureliusTPU explică (pentru JicaContra):

Adica nu acepta piesele cumparate de mine?

| JicaContra a răspuns (pentru AureliusTPU):

Daca sunt destul de disperati sa faca un ban or sa accepte!