| EuIsExpert a întrebat:

Daca cumpar un telefon din altex si introduc o cartela de la Orange ce se va intampla cu telefonul? El va rula pe Orange sau va ramane asa? Dau fundita va rog ajutati-ma am nevoie rapid!

Răspuns Câştigător
| SuNaM a răspuns:

Pai,din moment ce este luat dintr-un magazin neutru, cum este Altex, telefonul va fi luat la liber si vei putea pune ce retea vrei tu pe el.Singura problema ar fi daca ai fi luat un telefon de la alta fira pentru. Orange

| EuIsExpert explică (pentru SuNaM):

Multumesc mult uitasem.Meriti funditawinking

| SuNaM a răspuns (pentru EuIsExpert):

Multumescwinking