| luga a întrebat:

Dacă îmi schimb display-ul sau touch-ul telefonului mi se pierd datele din el? Mă refer conversațiile de pe wapp, aplicațiile, pozele, muzica etc.

Răspuns Câştigător
| RedSkyRomania a răspuns:

Bună! Nu, nu are ce să se piardă, deoarece display-ul nu are legătură cu datele.

Dacă mai ai întrebări/probleme legate de tehnologie, poți intra pe http://redskytech.weebly.com/ și vom încerca să te ajutăm.

1 răspuns:
| Rockett a răspuns:

Nu, nu se pierde nimic, e ca si cum ai schimba un monitor la un pc. daca intelegi ce vreau sa spun.